OD127-24LB01A
Orion FansOrion Fans
OD127-24LB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD127-24LB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD127-24LB01A.pdf2.OD127-24LB01A.pdf3.OD127-24LB01A.pdf4.OD127-24LB01A.pdf
  • Pranešimas
OD127-24LB01A specifikacijos
Dalies numeris OD127-24LB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 11 ~ 28VDC Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 127mm L x 127mm H Serija OD127
RPM - Kiti vardai OD127-24LB01AX
OD12724LB01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Triukšmas -
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant