OD127-48HB01A
Orion FansOrion Fans
OD127-48HB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD127-48HB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD127-48HB01A.pdf2.OD127-48HB01A.pdf3.OD127-48HB01A.pdf4.OD127-48HB01A.pdf
  • Pranešimas
OD127-48HB01A specifikacijos
Dalies numeris OD127-48HB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 22 ~ 55VDC Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 127mm L x 127mm H Serija OD127
RPM 3500 RPM Kiti vardai OD127-48HB01AX
OD12748HB01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Triukšmas 56.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.340A