G2R-1A-AC240
OmronOmron
G2R-1A-AC240 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-1A-AC240
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 240V
Duomenų lapai: G2R-1A-AC240.pdf
  • Pranešimas
G2R-1A-AC240 specifikacijos
Dalies numeris G2R-1A-AC240 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 240V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8145 pcs Duomenų lapas G2R-1A-AC240.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 192 VAC Išjunkite įtampą (min.) 72 VAC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R1AAC240 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Flux Protection
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 240VAC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 240VAC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 30 kOhms Ritės galia 0.9 VA
Ritinio srovė 3.8mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G2R-1A DC20
G2R-1A DC20
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 20V