G2R-1A-AC110
OmronOmron
G2R-1A-AC110 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-1A-AC110
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 110V
Duomenų lapai: G2R-1A-AC110.pdf
  • Pranešimas
G2R-1A-AC110 specifikacijos
Dalies numeris G2R-1A-AC110 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12434 pcs Duomenų lapas G2R-1A-AC110.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 88 VAC Išjunkite įtampą (min.) 33 VAC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R1A110AC
G2R1AAC110
G2RN8085F
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Flux Protection
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 110VAC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 110VAC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 4.6 kOhms Ritės galia 0.9 VA
Ritinio srovė 10.6mA