G2R-1A-ASI-DC24
OmronOmron
G2R-1A-ASI-DC24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-1A-ASI-DC24
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Duomenų lapai: G2R-1A-ASI-DC24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G2R-1A-ASI-DC24 specifikacijos
Dalies numeris G2R-1A-ASI-DC24 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17340 pcs Duomenų lapas G2R-1A-ASI-DC24.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 16.8 VDC Išjunkite įtampą (min.) 3.6 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R1AASI24DC
G2R1AASIDC24
G2RN8077E
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Flux Protection Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 24VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 1.1 kOhms
Ritės galia 530 mW Ritinio srovė 21.8mA