S8FS-G60012CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S8FS-G60012CD
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas PWR SUPPLY SWITCHING DIN MNT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 259 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 259 pcs
  • Pranešimas
S8FS-G60012CD specifikacijos
Dalies numeris S8FS-G60012CD Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas PWR SUPPLY SWITCHING DIN MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 259 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 120.0mm x 61.0mm)
Serija S8FS-G Galia (vatais) 600W
Kiti vardai S8FSG60012CD Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 50A Patvirtinimai CE, CSA, cUR, UL