S8FS-G30012CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S8FS-G30012CD
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas PWR SUPPLY SWITCHING DIN MNT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 330 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 330 pcs
  • Pranešimas
S8FS-G30012CD specifikacijos
Dalies numeris S8FS-G30012CD Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas PWR SUPPLY SWITCHING DIN MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 330 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.69" L x 4.02" W x 1.61" H (170.0mm x 102.0mm x 41.0mm)
Serija S8FS-G Galia (vatais) 300W
Kiti vardai S8FSG30012CD Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 25A Patvirtinimai CE, CSA, cUR, UL
Programos Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S8FS-G15048CD
S8FS-G15048CD
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V 158W
Sandelyje: 972 pcs
parsisiųsti: S8FS-G15048CD.pdf
RFQ
S8FS-G15024C
S8FS-G15024C
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 150W