S8FS-G30024CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8FS-G30024CD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S8FS-G30024CD
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 300W
Duomenų lapai: 1.S8FS-G30024CD.pdf2.S8FS-G30024CD.pdf
Akcijų būklė 480 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
S8FS-G30024CD specifikacijos
Dalies numeris S8FS-G30024CD Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 480 pcs Duomenų lapas 1.S8FS-G30024CD.pdf2.S8FS-G30024CD.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.69" L x 1.67" W x 4.02" H (170.0mm x 42.5mm x 102.0mm)
Serija S8FS-G Galia (vatais) 300W
Kiti vardai S8FSG30024CD
Z7857
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Būtiniausia minimali apkrova -
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 14A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 14A Patvirtinimai CE, cURus, TUV, UL