S8FS-G15015CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8FS-G15015CD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S8FS-G15015CD
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: 1.S8FS-G15015CD.pdf2.S8FS-G15015CD.pdf3.S8FS-G15015CD.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 857 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
S8FS-G15015CD specifikacijos
Dalies numeris S8FS-G15015CD Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 857 pcs Duomenų lapas 1.S8FS-G15015CD.pdf2.S8FS-G15015CD.pdf3.S8FS-G15015CD.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.26" L x 1.54" W x 3.82" H (159.0mm x 39.2mm x 97.0mm)
Serija S8FS-G Galia (vatais) 150W
Kiti vardai S8FS-G15015CD-ND
S8FSG15015CD
Z10419
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Būtiniausia minimali apkrova -
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Patvirtinimai CE, cURus, TUV, UL