MK2PD-S-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MK2PD-S-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Duomenų lapai: MK2PD-S-DC12.pdf
  • Pranešimas
MK2PD-S-DC12 specifikacijos
Dalies numeris MK2PD-S-DC12 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4896 pcs Duomenų lapas MK2PD-S-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.8 VDC
Nutraukimo stilius Plug In, 8 Pin (Octal) Perjungimo įtampa 250VAC, 250VDC - Max
Serija MK Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MK2PDSDC12 Darbinė temperatūra -10°C ~ 40°C
Dirbti laiką 30ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos Diode, Mechanical Indicator, Test Button Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 95 Ohms
Ritės galia 1.5 W Ritinio srovė 126mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MK2PN-I-AC220
MK2PN-I-AC220
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
Sandelyje: 4861 pcs
parsisiųsti: MK2PN-I-AC220.pdf
RFQ
MK2P2-S AC12
MK2P2-S AC12
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V