MK2PD-I-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MK2PD-I-DC48
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Duomenų lapai: MK2PD-I-DC48.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MK2PD-I-DC48 specifikacijos
Dalies numeris MK2PD-I-DC48 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3029 pcs Duomenų lapas MK2PD-I-DC48.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 38.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 7.2 VDC
Nutraukimo stilius Plug In, 8 Pin (Octal) Perjungimo įtampa 250VAC, 250VDC - Max
Serija MK Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MK2PDIDC48 Darbinė temperatūra -10°C ~ 40°C
Dirbti laiką 30ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos Diode, Mechanical Indicator Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 48VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 1.63 kOhms
Ritės galia 1.5 W Ritinio srovė 29.5mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MK2PD-I-DC6
MK2PD-I-DC6
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V
Sandelyje: 3136 pcs
parsisiųsti: MK2PD-I-DC6.pdf
RFQ
MK2PD-I-DC24
MK2PD-I-DC24
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Sandelyje: 5740 pcs
parsisiųsti: MK2PD-I-DC24.pdf
RFQ
MK2P2-S AC12
MK2P2-S AC12
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V