MK2PD-I-DC110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MK2PD-I-DC110
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Duomenų lapai: MK2PD-I-DC110.pdf
  • Pranešimas
MK2PD-I-DC110 specifikacijos
Dalies numeris MK2PD-I-DC110 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5248 pcs Duomenų lapas MK2PD-I-DC110.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 88 VDC Išjunkite įtampą (min.) 16.5 VDC
Nutraukimo stilius Plug In, 8 Pin (Octal) Perjungimo įtampa 250VAC, 250VDC - Max
Serija MK Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MK2PDIDC110 Darbinė temperatūra -10°C ~ 40°C
Dirbti laiką 30ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos Diode, Mechanical Indicator Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 110VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 7.3 kOhms
Ritės galia 1.5 W Ritinio srovė 15.1mA