TA310PA50K0JE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA310PA50K0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 50K OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA310PA50K0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TA310PA50K0JE specifikacijos
Dalies numeris TA310PA50K0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 50K OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30854 pcs Duomenų lapas TA310PA50K0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 50 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.000" (25.40mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA310PA270RJ
TA310PA270RJ
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 270 OHM 10W 5% RADIAL
Sandelyje: 26251 pcs
parsisiųsti: TA310PA270RJ.pdf
RFQ
TA310PA50K0J
TA310PA50K0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 50K OHM 10W 5% RADIAL