TA310PA270RJE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA310PA270RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 270 OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA310PA270RJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TA310PA270RJE specifikacijos
Dalies numeris TA310PA270RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 270 OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34535 pcs Duomenų lapas TA310PA270RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 270 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA310PA270RJE
OHTA310PA270RJE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 270 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film