TA310PA50K0J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA310PA50K0J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 50K OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA310PA50K0J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA310PA50K0J specifikacijos
Dalies numeris TA310PA50K0J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 50K OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5559 pcs Duomenų lapas TA310PA50K0J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 50 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA310PA50K0J
OHTA310PA50K0J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film