TA305PA5R10J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA305PA5R10J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 5.1 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA305PA5R10J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA305PA5R10J specifikacijos
Dalies numeris TA305PA5R10J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 5.1 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4426 pcs Duomenų lapas TA305PA5R10J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 5.1 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA305PA5R10J
OHTA305PA5R10J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA305PA5K10K
TA305PA5K10K
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 5.1K OHM 5W 10% RADIAL
Sandelyje: 4552 pcs
parsisiųsti: TA305PA5K10K.pdf
RFQ
TA305PA5R10JE
TA305PA5R10JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 5.1 OHM 5W 5% RADIAL