TA305PA680RJ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA305PA680RJ
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 680 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA305PA680RJ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA305PA680RJ specifikacijos
Dalies numeris TA305PA680RJ Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 680 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5100 pcs Duomenų lapas TA305PA680RJ.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 680 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA305PA680RJ
OHTA305PA680RJ-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 680 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA305PA75K0J
TA305PA75K0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 75K OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 5010 pcs
parsisiųsti: TA305PA75K0J.pdf
RFQ
TA305PA680RJE
TA305PA680RJE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 680 OHM 5W 5% RADIAL