TA305PA5K10K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA305PA5K10K
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 5.1K OHM 5W 10% RADIAL
Duomenų lapai: TA305PA5K10K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA305PA5K10K specifikacijos
Dalies numeris TA305PA5K10K Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 5.1K OHM 5W 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4552 pcs Duomenų lapas TA305PA5K10K.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 5.1 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA305PA5K10K
OHTA305PA5K10K-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.1 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film