RW3R0DB24R0JT
OhmiteOhmite
RW3R0DB24R0JT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW3R0DB24R0JT
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD
Duomenų lapai: RW3R0DB24R0JT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RW3R0DB24R0JT specifikacijos
Dalies numeris RW3R0DB24R0JT Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4585 pcs Duomenų lapas RW3R0DB24R0JT.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Recessed Dydis / Matmenys 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Serija RW Atsparumas 24 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6327 J-Lead Kiti vardai RW3R0DB24R0JTR
RW3R0DB24R0JTTR
RW3R0DB24R0JTTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.231" (5.87mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 24 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound