RW3R0DB24R0JET
OhmiteOhmite
RW3R0DB24R0JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW3R0DB24R0JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD
Duomenų lapai: RW3R0DB24R0JET.pdf
  • Pranešimas
RW3R0DB24R0JET specifikacijos
Dalies numeris RW3R0DB24R0JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48695 pcs Duomenų lapas RW3R0DB24R0JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Recessed Dydis / Matmenys 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Serija RW Atsparumas 24 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6327 J-Lead Kiti vardai RW3R0DB24R0JETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.231" (5.87mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 24 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound