RW3R0DB24R0JE
OhmiteOhmite
RW3R0DB24R0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW3R0DB24R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD
Duomenų lapai: RW3R0DB24R0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RW3R0DB24R0JE specifikacijos
Dalies numeris RW3R0DB24R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37593 pcs Duomenų lapas RW3R0DB24R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Recessed Dydis / Matmenys 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Serija RW Atsparumas 24 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6327 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.231" (5.87mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 24 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound