RW1S0CKR050FE
OhmiteOhmite
RW1S0CKR050FE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S0CKR050FE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 1% 1W 4324
Duomenų lapai: RW1S0CKR050FE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RW1S0CKR050FE specifikacijos
Dalies numeris RW1S0CKR050FE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.05 OHM 1% 1W 4324 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27198 pcs Duomenų lapas RW1S0CKR050FE.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.425" L x 0.244" W (10.80mm x 6.20mm)
Serija RW1S0CK Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4324 J-Lead (4 Terminals) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm) funkcijos Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 4324 J-Lead (4 Terminals) Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thick Film