RW1S5CA1R00JT
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S5CA1R00JT
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 1 OHM 5% 1.5W J LEAD
Duomenų lapai: RW1S5CA1R00JT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RW1S5CA1R00JT specifikacijos
Dalies numeris RW1S5CA1R00JT Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 1 OHM 5% 1.5W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4984 pcs Duomenų lapas RW1S5CA1R00JT.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serija RW Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3916 J-Lead Kiti vardai OHRW1S5CA1R00JT
OHRW1S5CA1R00JT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.164" (4.17mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound