RW1S0CKR025FET
OhmiteOhmite
RW1S0CKR025FET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S0CKR025FET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.025 OHM 1% 1W 4324
Duomenų lapai: RW1S0CKR025FET.pdf
  • Pranešimas
RW1S0CKR025FET specifikacijos
Dalies numeris RW1S0CKR025FET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.025 OHM 1% 1W 4324 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27685 pcs Duomenų lapas RW1S0CKR025FET.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.425" L x 0.244" W (10.80mm x 6.20mm)
Serija RW1S0CK Atsparumas 25 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4324 J-Lead (4 Terminals) Kiti vardai RW1S0CKR025FETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm)
funkcijos Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 25 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 4324 J-Lead (4 Terminals) Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW1S0CKR050DET
RW1S0CKR050DET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.05 OHM 0.5% 1W 4324
Sandelyje: 28090 pcs
parsisiųsti: RW1S0CKR050DET.pdf
RFQ
RW1S0CKR025FE
RW1S0CKR025FE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.025 OHM 1% 1W 4324