RW1S0CKR010FET
OhmiteOhmite
RW1S0CKR010FET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S0CKR010FET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 1% 1W 4324
Duomenų lapai: RW1S0CKR010FET.pdf
  • Pranešimas
RW1S0CKR010FET specifikacijos
Dalies numeris RW1S0CKR010FET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.01 OHM 1% 1W 4324 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27148 pcs Duomenų lapas RW1S0CKR010FET.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.425" L x 0.244" W (10.80mm x 6.20mm)
Serija RW1S0CK Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4324 J-Lead (4 Terminals) Kiti vardai RW1S0CKR010FETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm)
funkcijos Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 4324 J-Lead (4 Terminals) Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thick Film Kompozicija Thick Film