RW1S0BAR300JE
OhmiteOhmite
RW1S0BAR300JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S0BAR300JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.3 OHM 5% 1W J LEAD
Duomenų lapai: RW1S0BAR300JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RW1S0BAR300JE specifikacijos
Dalies numeris RW1S0BAR300JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.3 OHM 5% 1W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49768 pcs Duomenų lapas RW1S0BAR300JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Serija RW Atsparumas 300 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2512 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.141" (3.58mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW1S0BAR300JET
RW1S0BAR300JET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.3 OHM 5% 1W J LEAD