RW1S0BAR240J
OhmiteOhmite
RW1S0BAR240J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S0BAR240J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.24 OHM 5% 1W J LEAD
Duomenų lapai: RW1S0BAR240J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RW1S0BAR240J specifikacijos
Dalies numeris RW1S0BAR240J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.24 OHM 5% 1W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 18074 pcs Duomenų lapas RW1S0BAR240J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Serija RW Atsparumas 240 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2512 J-Lead Kiti vardai RW1S0BAR240
RW1S0BAR240JBK
RW1S0J.240BK
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.141" (3.58mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 240 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW1S0BAR240JT
RW1S0BAR240JT
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.24 OHM 5% 1W J LEAD