RW1S0BAR300JT
OhmiteOhmite
RW1S0BAR300JT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S0BAR300JT
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.3 OHM 5% 1W J LEAD
Duomenų lapai: RW1S0BAR300JT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RW1S0BAR300JT specifikacijos
Dalies numeris RW1S0BAR300JT Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.3 OHM 5% 1W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5907 pcs Duomenų lapas RW1S0BAR300JT.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Serija RW Atsparumas 300 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 J-Lead Kiti vardai RW1S0BAR300JTR
RW1S0BAR300JTTR
RW1S0BAR300JTTR-ND
RW1S0J.300TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.141" (3.58mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound