OL75G5E-R52
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OL75G5E-R52
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 7.5 OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: OL75G5E-R52.pdf
  • Pranešimas
OL75G5E-R52 specifikacijos
Dalies numeris OL75G5E-R52 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 7.5 OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3907861 pcs Duomenų lapas OL75G5E-R52.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija Little Rebel® OL Atsparumas 7.5 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OL75G5ER52
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 7.5 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozicija Carbon Film