OL7545E-R52
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OL7545E-R52
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 750K OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: OL7545E-R52.pdf
  • Pranešimas
OL7545E-R52 specifikacijos
Dalies numeris OL7545E-R52 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 750K OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3914552 pcs Duomenų lapas OL7545E-R52.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -700ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija Little Rebel® OL Atsparumas 750 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OL7545ER52
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 750 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozicija Carbon Film