OL7555E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OL7555E-R52
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 7.5M OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: OL7555E-R52.pdf
  • Pranešimas
OL7555E-R52 specifikacijos
Dalies numeris OL7555E-R52 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 7.5M OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3731465 pcs Duomenų lapas OL7555E-R52.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -800/ +1500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija Little Rebel® OL Atsparumas 7.5 MOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OL7555ER52
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 7.5 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozicija Carbon Film