MC102821254JE
OhmiteOhmite
MC102821254JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC102821254JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 1.25M OHM 5% 1.5W 5025
Duomenų lapai: MC102821254JE.pdf
  • Pranešimas
MC102821254JE specifikacijos
Dalies numeris MC102821254JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 1.25M OHM 5% 1.5W 5025 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47421 pcs Duomenų lapas MC102821254JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Serija Macrochip Atsparumas 1.25 MOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai MC102821254JE-ND
MC102JE-1.25M
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.142" (3.60mm)
funkcijos High Voltage, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.25 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film