MC102821253JE
OhmiteOhmite
MC102821253JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC102821253JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 125K OHM 5% 1.5W 5025
Duomenų lapai: MC102821253JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
MC102821253JE specifikacijos
Dalies numeris MC102821253JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 125K OHM 5% 1.5W 5025 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37545 pcs Duomenų lapas MC102821253JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Serija Macrochip Atsparumas 125 kOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.142" (3.60mm) funkcijos High Voltage, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 125 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film