MC102821252JE
OhmiteOhmite
MC102821252JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC102821252JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 12.5K OHM 5% 1.5W 5025
Duomenų lapai: MC102821252JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
MC102821252JE specifikacijos
Dalies numeris MC102821252JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 12.5K OHM 5% 1.5W 5025 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42658 pcs Duomenų lapas MC102821252JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Serija Macrochip Atsparumas 12.5 kOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.142" (3.60mm) funkcijos High Voltage, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 12.5 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MC102821252J
MC102821252J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 12.5K OHM 5% 1.5W 5025