EVFT170EN4R7JE
OhmiteOhmite
EVFT170EN4R7JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVFT170EN4R7JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 160W
Duomenų lapai: EVFT170EN4R7JE.pdf
  • Pranešimas
EVFT170EN4R7JE specifikacijos
Dalies numeris EVFT170EN4R7JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 160W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2246 pcs Duomenų lapas EVFT170EN4R7JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 4.7 Ohms Galia (vatais) 160W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets (not included)
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7 Ohms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor