PDSP2112
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDSP2112
Gamintojas / Gamintojas: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Prekės aprašymas DISPLAY PROG 8CHAR .200" 5X7 HER
Duomenų lapai: PDSP2112.pdf
  • Pranešimas
PDSP2112 specifikacijos
Dalies numeris PDSP2112 Gamintojas OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Galimas kiekis 5994 pcs Duomenų lapas PDSP2112.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) - Dydis / Matmenys 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
Serija Alphanumeric Programmable Display™ Kiti vardai Q68000A8504
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 330µcd
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinė jungtis -
Sąsaja Parallel, 8-Bit Išsamus aprašymas Dot Matrix Display Module 5 x 7 Red Parallel, 8-Bit 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
Konfigūracija 5 x 7 Spalva Red
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PDSP2113
PDSP2113
Gamintojai: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
apibūdinimas: DISPLAY PROG 8CHAR .200" 5X7 GRN
Sandelyje: 5857 pcs
parsisiųsti: PDSP2113.pdf
RFQ
PDS760Q-13
PDS760Q-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 60V 7A POWERDI5