PDSP2111
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDSP2111
Gamintojas / Gamintojas: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Prekės aprašymas DISPLAY PROG 8CHAR .200" 5X7 YLW
Duomenų lapai: PDSP2111.pdf
  • Pranešimas
PDSP2111 specifikacijos
Dalies numeris PDSP2111 Gamintojas OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Galimas kiekis 5408 pcs Duomenų lapas PDSP2111.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) - Dydis / Matmenys 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
Serija Alphanumeric Programmable Display™ Kiti vardai Q68000A8503
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 210µcd
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinė jungtis -
Sąsaja Parallel, 8-Bit Išsamus aprašymas Dot Matrix Display Module 5 x 7 Yellow Parallel, 8-Bit 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)