PDSP2110
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDSP2110
Gamintojas / Gamintojas: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Prekės aprašymas DISPLAY PROG 8CHAR .200" 5X7 RED
Duomenų lapai: PDSP2110.pdf
  • Pranešimas
PDSP2110 specifikacijos
Dalies numeris PDSP2110 Gamintojas OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Galimas kiekis 4261 pcs Duomenų lapas PDSP2110.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) - Dydis / Matmenys 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
Serija Alphanumeric Programmable Display™ Kiti vardai Q68000A8474
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 90µcd
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinė jungtis -
Sąsaja Parallel, 8-Bit Išsamus aprašymas Dot Matrix Display Module 5 x 7 Red Parallel, 8-Bit 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)