UVY2V3R3MPD1TA
NichiconNichicon
UVY2V3R3MPD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVY2V3R3MPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVY2V3R3MPD1TA.pdf2.UVY2V3R3MPD1TA.pdf
  • Pranešimas
UVY2V3R3MPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UVY2V3R3MPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 375965 pcs Duomenų lapas 1.UVY2V3R3MPD1TA.pdf2.UVY2V3R3MPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UVY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 48mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 3.3µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVY2V331MRD
UVY2V331MRD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 330UF 20% 350V RADIAL
Sandelyje: 27167 pcs
parsisiųsti: UVY2V331MRD.pdf
RFQ
UVY2V3R3MPD
UVY2V3R3MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL