UVY2V2R2MED1TA
NichiconNichicon
UVY2V2R2MED1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVY2V2R2MED1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVY2V2R2MED1TA.pdf2.UVY2V2R2MED1TA.pdf
  • Pranešimas
UVY2V2R2MED1TA specifikacijos
Dalies numeris UVY2V2R2MED1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 551539 pcs Duomenų lapas 1.UVY2V2R2MED1TA.pdf2.UVY2V2R2MED1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 21mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33.6mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 2.2µF