UVY2V3R3MPD1TD
NichiconNichicon
UVY2V3R3MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVY2V3R3MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVY2V3R3MPD1TD.pdf2.UVY2V3R3MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UVY2V3R3MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UVY2V3R3MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 713448 pcs Duomenų lapas 1.UVY2V3R3MPD1TD.pdf2.UVY2V3R3MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UVY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 48mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12997-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 3.3µF Programos General Purpose