UUB1C101MNL1GS
NichiconNichicon
UUB1C101MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUB1C101MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 1.UUB1C101MNL1GS.pdf2.UUB1C101MNL1GS.pdf3.UUB1C101MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UUB1C101MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUB1C101MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 255248 pcs Duomenų lapas 1.UUB1C101MNL1GS.pdf2.UUB1C101MNL1GS.pdf3.UUB1C101MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 66mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 99mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-9469-2
UUB1C101MNL1GS-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 100µF Programos General Purpose