UUB1H470MNL1GS
NichiconNichicon
UUB1H470MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUB1H470MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: 1.UUB1H470MNL1GS.pdf2.UUB1H470MNL1GS.pdf3.UUB1H470MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UUB1H470MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUB1H470MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 309094 pcs Duomenų lapas 1.UUB1H470MNL1GS.pdf2.UUB1H470MNL1GS.pdf3.UUB1H470MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UUB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 58mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 87mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-6465-2
UUB1H470MNL1GS-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 47µF Programos General Purpose