UUB1H330MNL1GS
NichiconNichicon
UUB1H330MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUB1H330MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: 1.UUB1H330MNL1GS.pdf2.UUB1H330MNL1GS.pdf3.UUB1H330MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UUB1H330MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUB1H330MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 205409 pcs Duomenų lapas 1.UUB1H330MNL1GS.pdf2.UUB1H330MNL1GS.pdf3.UUB1H330MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 46mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai 493-9472-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C Talpa 33µF