UST1HR22MDD1TE
NichiconNichicon
UST1HR22MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UST1HR22MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UST1HR22MDD1TE.pdf2.UST1HR22MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
UST1HR22MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris UST1HR22MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1174579 pcs Duomenų lapas 1.UST1HR22MDD1TE.pdf2.UST1HR22MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UST Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 0.22µF Programos General Purpose