UST1HR22MDD
NichiconNichicon
UST1HR22MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UST1HR22MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UST1HR22MDD.pdf2.UST1HR22MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UST1HR22MDD specifikacijos
Dalies numeris UST1HR22MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1423916 pcs Duomenų lapas 1.UST1HR22MDD.pdf2.UST1HR22MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UST Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-6052
UST1HR22MDD-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 0.22µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UST1HR33MDD1TP
UST1HR33MDD1TP
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 1265341 pcs
parsisiųsti: UST1HR33MDD1TP.pdf
RFQ
UST1H4R7MDD1TP
UST1H4R7MDD1TP
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 1120252 pcs
parsisiųsti: UST1H4R7MDD1TP.pdf
RFQ
UST1HR22MDD1TP
UST1HR22MDD1TP
apibūdinimas: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
parsisiųsti: UST1HR22MDD1TP.pdf
UST1H3R3MDD1TE
UST1H3R3MDD1TE
apibūdinimas: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
parsisiųsti: UST1H3R3MDD1TE.pdf
UST1HR22MDD1TE
UST1HR22MDD1TE