UST1H4R7MDD1TE
NichiconNichicon
UST1H4R7MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UST1H4R7MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UST1H4R7MDD1TE.pdf2.UST1H4R7MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
UST1H4R7MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris UST1H4R7MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1051833 pcs Duomenų lapas 1.UST1H4R7MDD1TE.pdf2.UST1H4R7MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UST Sraigtasparnis @ žemos dažnio 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 4.7µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UST1HR22MDD1TE
UST1HR22MDD1TE
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 1174579 pcs
parsisiųsti: UST1HR22MDD1TE.pdf
RFQ
UST1H4R7MDD
UST1H4R7MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL