URY1A332MRD
NichiconNichicon
URY1A332MRD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URY1A332MRD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URY1A332MRD.pdf2.URY1A332MRD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
URY1A332MRD specifikacijos
Dalies numeris URY1A332MRD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86837 pcs Duomenų lapas 1.URY1A332MRD.pdf2.URY1A332MRD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija URY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1845A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11246
URY1A332MRD-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose