URY1A222MHD
NichiconNichicon
URY1A222MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URY1A222MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URY1A222MHD.pdf2.URY1A222MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
URY1A222MHD specifikacijos
Dalies numeris URY1A222MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83529 pcs Duomenų lapas 1.URY1A222MHD.pdf2.URY1A222MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija URY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 943mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 2200µF