URY0J472MRD
NichiconNichicon
URY0J472MRD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URY0J472MRD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URY0J472MRD.pdf2.URY0J472MRD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
URY0J472MRD specifikacijos
Dalies numeris URY0J472MRD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85494 pcs Duomenų lapas 1.URY0J472MRD.pdf2.URY0J472MRD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija URY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.38A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11245
URY0J472MRD-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose